Bozulmamış doğal çevreye hoşgeldiniz...
Büyüleyici odalara hoşgeldiniz...
Özel ve sakin bir mekana hoşgeldiniz...
Geleneksel konukseverliğe hoşgeldiniz...
Stres atmaya hoşgeldiniz...
Aktif etkinliklere hoşgeldiniz...
Kültürel keşife hoşgeldiniz...
Mandarin & Mango Butik Hotele hoşgeldiniz!

Bozulmamış doğal konum, zevkli çevre ve size özel, sıcak karşılama ...

Mandarin ve Mango, bozulmamış doğa içinde konuşlanmış, Güney Batı Anadolu'nun Turkuvaz kıyılarına çok yakın, bir çift hoş butik oteldir.

Mandarin ve Mango; şık tasarımı ile oldukça saklı bir konumda olmasına karşın sıkıcı ve iddialı bir atmosferden çok; samimi, teklifsiz ve yüksek seviyede kişisel özel servis ile rahat bir ortam bekleyen doğa severler için mükemmeldir.

Geniş ve ferah 18 adet oda ve süiti bulunan Mandarin ve Mango, samimi ortamları nedeni ile küçük gruplar için özel kutlamalar, kulüp ve iş toplantıları için mükemmel bir mekandır. Her iki otelimiz; romantik çiftler ve bozulmamış sakin bir çevrede tatilini dinlenerek geçirmek isteyen misafirler için ideal olduğu kadar, doğa ile ilgili bir kaç aktiviteye katılarak kendileri için değişiklik yaratabilirler. Bu kendine has sükuneti nedeni ile Mandarin ve Mango'ya, özel gruplar tarafından tamamının rezervasyonun yapılması dışında, 12 yaşından küçük çocukların kabul edilmediğini burada vurgulamak isteriz.

Sizi, biraz zaman ayırarak web sayfamızı incelemenizi ve en yakın zamanda stresten uzak bu benzersiz özellikteki otellerimizden herhangi birinde tatilinizi geçirmeye davet ediyoruz.

... Türkiye'nin en ayrıcalıklı dinlence mekanlarını sunuyoruz