Türk Yemekleri Haftası – Leziz Tarifler Tatili

2019'de, 3 - 10 Haziran

Doğal konum, lüks odalarımız, sakin çevre veya samimi ortamımız, misafirlerimizin her birinin kendisine göre Mandarin&Mango da beğendiği özellikler olarak ön plana çıkarken; ziyaretçi defterimize yazılan bir çok nazik yorumun çoğunda yemeklerimizin lezzetine vurgu yapıldığı görülüyor.

Tesisimiz henüz proje aşamasında iken net olarak karar verdiğimiz diğer bir husus da her hangi bir güvencesi olmayan köyümüz genç kızları ve kadınlarını kendi ayaklari üstünde durabilecekleri şekilde iş hayatına katmak, köyümüz insanına da yatırım yapmak oldu. İlk günden beri bizimle olan aşçımız yörenin taze ürünleri ile annelerimizden teyzelerimizden kızlara nesillerdir geçen geleneksel yemek tariflerini uygulamakta ve sizlere leziz Türk yemeklerini sunmaktayız.

Bu iştah açıcı yemekleri evlerinde tekrar yapmak isteyen misafirlerimiz için mutfağımızı açarak özel yemek pişirme haftası düzenlemeye karar verdik. Türk Mutfağı Haftamız, Pazartesi günü tesise giriş ve tanışmanın ardından Salı ve Cumartesi dahil olmak üzere beş gün öğleden sonra saatlerin de Mandarin&Mango’nun şık mutfağın da yemek uygulamaları ile sizlere keyifli anlar yaşatacaktır.

Bu programa ek olarak; sabah taze ürünler almak için Fethiye Pazarı ziyareti, Mandarin'in çevresindeki kırsal alanda doğal bitkiler toplamak için kısa bir yürüyüş ve etkileyici Kaya Vadisindeki geleneksel Türk gözlemesi pişiren bir evi ziyaret ile birlikte üç adet yarım günlük turumuz olacaktır.

Pazar günü serbest gün olup dilerseniz tekne turu, dilerseniz çevre koylarımız da deniz keyfi yapabilirsiniz.

Türk Mutfağı Program ücreti Mandarin'deki konaklama bedelinize ek olarak ödenecek kişi başı €110.- olup mutfağının ahçısı olmaya meraklı misafirlerimiz için kaçırılmayacak bir haftadır!

Rezervasyon için bizimle iletişime geçiniz.

2019'deki bütün turlarımızı bölge seyehat acentamız Siper Tur (Türsab no. 3227) organize etmektedir.