Bozulmamış doğal çevre...
Kabak Koyu sadece 4 km uzaklıkta...
Büyüleyici odalar...
Özel ve sakin bir mekan...
Geleneksel konukseverlik...
Stres atmak için ideal...
Aktiviteler...
Kültürel keşif...
Mandarin & Mango Otelleri'ne Hoşgeldiniz!

Bozulmamış doğal konum, zevkli tasarımlar ve size özel, sıcak karşılama ...

Mandarin & Mango hala bakirliğini koruyabilmiş bir doğanın içinde, Güney Batı Anadolu'nun Turkuvaz kıyılarının seyrinde, tarihi dokuların konfor ile harmanlandığı zerafetten ödün verilmeyen hoş bir butik oteldir.

Mandarin & Mango; şık tasarımı ile saklı bir cennet olmakla birlikte sıkıcı ve iddialı bir atmosferden çok; samimi, teklifsiz ve yüksek seviyede kişiye özel servisleri ile rahat bir ortam bekleyen doğa severler için mükemmel bir tercihdir.

Genişlik ve ferahlık ilkesi ile tasarlanmış 16 adet delux suit, 2 adet kendine özel bahçe ve havuzlu ikiz villadan oluşan Mandarin & Mango, romantik çiftler, tatilini doğanın sesleri ve kokuları eşliğinde dinlenerek geçirmek isteyen misafirler, küçük gruplar ve şirket toplantılarını bol oksijenli ortamlara taşımak isteyen organizasyonlar için ideal olduğu kadar, tatil dediğin doğanın kucağında çeşitli aktivitelerle tazelenmektir diyenlere eşsiz olanaklar sunmaktadır.

Sakinliği ve sadece doğanın seslerini vadederken samimiyetimizin altını 12 yaşından küçük çocukların kabul edilmediğini belirterek çiziyoruz. Tabiki özel organizasyon ve tesisin tamamı için yapılan grup rezervasyonların da çocuklarınız çocuklarımızdır.

Bu arada dilleri ile konuşamayıp kalpleri ile size en güzel sevgileri aktaran evcil dostlarınız için de Mandarin & Mango da yapacağınız bir tatilin keyfine doyum olmayacaktır.

Sizleri biraz zaman ayırıp web sayfamızı inceleyerek bizleri yakından tanımaya ve stresten uzak başka yere benzemeyen özellikteki tesislerimizde tatilinizi geçirmeye davet ediyoruz.

... Türkiye'nin en ayrıcalıklı dinlence mekanlarını sunuyoruz

Online Rezervasyon: