Özenli hizmet ve leziz mutfağı ile...

Mandarin & Mango Otel de geniş ve konforlu odalar, zevkli ve samimi atmosfer ve resmiyetten uzak huzurlu anlar sizi bekliyor.

Bu arada biz doğayı mavisi, yeşili, çiçeği, böceği ile seviyor ve saygı duyuyoruz derken çok samimiyiz sizlerin kalp dostlarınız evcil hayvanlarınızı misafir ediyor olmaktan gurur duyariz.

Ev sahipleriniz ve kendini koruma/kalite müfettişi ilan eden köpeğimiz Pasha sizleri eviniz rahatlığında hissetirmek için ellerinden geleni ve daha fazlasını yapacaklardır.

Günleriniz ev yapımı reçel, çörek ve köy yumurtası gibi daha bir çok alternatifden dilediğinizi seçebileceğiniz zengin bir kahvaltının servisi ile başlayacaktır.

Günün rehaveti çökmeye başlarken yine ev yapımı tatlı ve tuzlu ikramları beş çayınız eşliğinde damaklarınızı şenlendirecektir.

Akşam yemekleriniz ise özenli atmosfer ve servisi ile sizlere güzel anlar yaşatacaktır. Taze ve organik malzemeler ile sunulan zengin bir menü yer almaktadır. Yarım pansiyon fiyatlarımız bu yüzden çok daha avantajlıdır, bizden söylemesi.

Bu arada aile sıcaklığındaki tesisimiz de sağlığınız ve tercihleriniz bizim için çok önemlidir; size dokunan veya alerjiniz olan veya sevmediğiniz gıdalar var ise listesini rezervasyon veya tatil başlangıcınızda tarafımıza akatarmanızı rica ederiz.

...evden uzak gerçek eviniz