Hoş bir rahatlık içinde tazelenin...

Mandarin & Mango'nun odalarınız da sunmuş olduğu sıcaklık, itinalı dokunuşlar ve rahatlık misafirlerimizin genel kullanım iç ve dış mekanlarında da aynen devam etmektedir.

Tesis genel alanları hem bambaşka hayatlardan gelen misafirlerimizin birbirleri ile kaynaşıp, şahane sohbetler edebileceği, hem de kendine özel olan ile başbaşa içkisini yudumlayıp kalabalıklardan uzak sakinliği yaşayabilecekleri şekilde dizayn edilmiştir.

Mandarin & Mango'nun ayrı ayrı kendine özgü bahçe ve havuzların da rengarenk doğanın içerisinde doğanın sesleri eşliğinde Akdeniz güneşinin ısısını ruh ve bedeninize depolayabilirsiniz.

Günlük hayatın stres ve gürültüsünden yorulmuş yetişkin misafirlerimiz düşünülerek tesisimiz de 12 yaş altı çocuk kabul etmeme prensibi geçerlidir. Grup olarak haftalık villa kiralama da geçerli değildir.

İlkbahar ve sonbaharın tatlı serinlikteki akşamların da ise incelikle dizayn edilmiş geniş salonumuzun rahat koltuklarında büyük şöminemizin gürül gürül alevleri romantizminize, sohbetlerinize doyumsuz hazlar katacak olup yine akşam yemeklerinizi zevkle hazırlanmış masalarınız da şöminelerimize nazır yiyebilirsiniz.

Tatilin keyfi ruhumun ve bedenimin bütünsel mutluluğu diyorsaniz kas/kemik sisteminde tedaviye yönelik çeşitli masaj uygulamaları ve terapileri ile masörümüz Ekrem Bey randevu esaslı tesisimize gelerek sizlere yardımcı olacaktır.

Çevredeki zengin arkeolojik yerleri ve doğal güzellikleri gezmek ve keşfetmek isteyenler için personelimiz sürücülü veya sürücüz araç kiralamada yardımcı olacakları gibi, büyüleyeci turkuvaz kıyılarda gün geçirmek isteyenler için özel motorboat veya geleneksel ahşap gulet turuna katılabilirler.

Meşhur "Likya Yolu" Mandarin & Mango'nun önünden geçmesi nedeni ile yürüyüş severleri mutlu edecek bir parkur sunar. Daha çok heyecan arayan aktif misafirler ise, Ölüdeniz'de dalış turlarına katılabilir hatta Babadağ'dan yamaç paraşütü ile atlayabilirler daha fazla bilgi için Linkler sayfasına bakınız.

Özel grup/şirket aktivite ve toplantılarınız için tüm konforlarınızın düşünülmüş olduğu kapalı toplantı salonumuz sizlere doğayla bütünleşik hizmet vermeye hazırdır.

...ve doğaya dair aklınıza gelen tüm aktivitelerin keyfini çıkarın